O Trycho Klinice

Klinika znajduje się w świetnie skomunikowanym miejscu w Gdańsku. Została stworzona, by pomóc kobietom i mężczyznom w leczeniu problemów związanych z ich skórą głowy oraz włosów. 

W naszej Klinice zapewniamy diagnostykę i leczenie trychologiczne.
Wykonujemy zabiegi mezoterapii witaminowej, osocza bogatopłytkowego z wykorzystaniem najnowszych technologicznie preparatów.
Pierwsza wizyta w Klinice polega na konsultacji trychologicznej, w trakcie której przeprowadzamy dokładny wywiad na temat stanu zdrowia, zaburzeń hormonalnych, diety oraz stosowanych kosmetyków.
Podczas konsultacji wykonujemy trichoskopię – badanie, dzięki któremu za pomocą mikrokamery możemy ocenić stan skóry głowy, włosów i cebulek. Badania te pozwalają na zdiagnozowanie przyczyny problemu. Na sam koniec ustalamy plan zabiegowy oraz pielęgnacyjny który można wykonywać samodzielnie w domowym zaciszu.

Zwracamy uwagę na naturalne sposoby leczenia (współpracujemy z wiodącymi markami trychologicznymi), a co najważniejsze – na znalezienie i wyeliminowanie przyczyny problemu.

W Trycho Klinice zapewniamy następujące metody leczenia schorzeń skóry głowy oraz łysienia i zagęszczania włosów m.in. takie jak: – osocze bogatopłytkowe, – mezoterapia igłowa, – mezoterapia mikroigłowa, – peptydowa terapia leczenia łysienia dr Cyj Hair Filler, – peelingi medyczne skóry głowy
Dodatkowo możemy Państwu zaoferować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii mające na celu poprawę kondycji i wygląd skóry m.in. – wampirzy lifting (zabieg z osocza bogatopłytkowego) – zabiegi za pomocą kwasu hialuronowego (powiększanie ust, wolumetria twarzy), • mezoterapia igłowa oraz mikroigłowa

Mówią i piszą o nas

” Piękne miejsce, ciepła atmosfera i rzetelna diagnoza. Dzięki pomocy Pani Agaty od dzisiaj wiem jak mogę pielęgnować swoje włosy, żeby były piękne i mocne.”

Anna Kwiatkowska

” Piękne miejsce, ciepła atmosfera i rzetelna diagnoza. Dzięki pomocy Pani Agaty od dzisiaj wiem jak mogę pielęgnować swoje włosy, żeby były piękne i mocne.”

Anna Kwiatkowska

” Piękne miejsce, ciepła atmosfera i rzetelna diagnoza. Dzięki pomocy Pani Agaty od dzisiaj wiem jak mogę pielęgnować swoje włosy, żeby były piękne i mocne.”

Anna Kwiatkowska

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Już dziś dowiedz się jakie zabiegi poprawią kondycję Twojej skóry i włosów. 

TRYCHOLOGIA

Interdyscyplinarna dziedzina nauki i medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy. Skupia się na utrzymaniu ich w zdrowiu, analizie czynników chorobowych oraz alergizujących. Zajmuje się cyklem życia włosa, tj. wzrostem, wypadaniem oraz schorzeniami takimi jak łupież, łojotok, przesuszenie, przedwczesne starzenie, zmiany w budowie i strukturze skóry głowy i włosów, wypadaniem, stanami zapalnymi. Ma na celu zapobieganie schorzeniom włosów i skóry głowy lub poprawę ich stanu i wyglądu.

KOSMETOLOGIA

Kosmetologia w Trycho Klinice skupia się wokół zabiegów wykonywanych za pomocą osocza bogatopłytkowego, kwasu hialuronowego oraz ampułek witaminowych. Jesteśmy w stanie osiągnąć rewitalizację skóry, poprawę jej napięcia oraz elastyczności, a także rozświetlenie przez co skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Walczymy również z przebarwieniami skórnymi i problemami potrądzikowymi a dzięki wykorzystywaniu do zabiegów własnej, poddanej odpowiedniej obróbce, krwi pacjenta lub naturalnego kwasu hialuronowego, unikamy niepożądanych odczynów pozabiegowych.

Umów się na konsultację trychologiczną

Podczas konsultacji wykonujemy trichoskopię – badanie, dzięki któremu za pomocą mikrokamery możemy ocenić stan skóry głowy, włosów i cebulek. Badania te pozwalają na zdiagnozowanie przyczyny problemu, a następnie dobranie odpowiedniej kuracji pielęgnacyjnej.

Potrzebujesz porady?

Już na pierwszej konsultacji dobierzemy dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy oraz pielęgnacyjny.

Pozwól nam zadbać o Twoją skórę i włosy